Aktualności

Zobacz, co się dzieje w naszej szkole językowej!

Po nowemu

W ostatnich miesiącach świat jakby się zatrzymał i uśpił nieco swój pośpiech. Przez dziesiątki lat człowiekowi pędzącemu w gonitwie za materią, wygodą, sukcesem zaczęło się wydawać, że zdobył już wszystko i nabył władzę nad naturą... Nic bardziej złudnego. Jakiś mikroskopijny wirus niebywale wpłynął na porządek funkcjonowania, radykalnie zmienił dotychczasową, pozorną, iluzoryczną harmonię, pokrzyżował plany, zmusił nas do zatrzymania się i zostania w domu. 

 

CZYTAJ WIĘCEJ »

Prezentujemy się

W dzisiejszym wpisie prym wiodą zdjęcia naszej małej szkoły językowej. Chcieliśmy zaprezentować salki przeznaczone do nauki. Salki są dwie: jedna dla dzieci, druga dla starszych dzieciaków, młodzieży i dorosłych.

Miłego oglądania! :)

Do zobaczenia w M&M School

 

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rozpoczęliśmy oczekiwania…

„Oczekiwać” – według słownikowej definicji, słowo to oznacza czekać na kogoś lub na coś z nadzieją lub niecierpliwością. My oczekujemy magicznych Świąt, a adwent- czyli czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie przygotuje nas na przyjęcie tej magii.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Podwijamy rękawy do działania!

Po dość długim, ale bardzo przyjemnym czasie, który spędziliśmy na przygotowaniach naszych salek do zajęć językowych, nadszedł czas na dopieszczenie ich detalami. Wszystko po to, aby naszym uczniom było u nas dobrze, coraz lepiej... :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

Zarezerwuj termin lekcji