Kolejny rok szkolny!

Za nami kilka jesiennych tygodni. Udanych, obfitych w zajęcia, wypełnionych nauką i zabawą w M&M School.

/media/galeria/d5cc7e39-f73f-42fa-b6a7-55c8dfc6241f.jpeg

Niemal wszyscy, którzy byli z nami w zeszłym roku, wrócili na lekcje. Poznaliśmy też wielu nowych uczniów, którzy licznie zapisali się do nas na językowe zajęcia. Niezmiernie nam miło. Zależy nam, abyście czuli się u nas wyjątkowo, a czas, który z nami spędzacie był zyskanym, efektywnym i najbardziej owocnym. Niech cierpliwość i determinacja nie odstępują na krok!

 

new school year

at school

 

 at work

 

Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna, którą mamy w kraju spowodowała, że z większością naszych uczniów widzimy się on-line. Z nadzieją czekamy lepszych dni, spokojnych, pewnych i bezpiecznych oraz możliwości spotykania się in person (osobiście).

 

 on-line

on-line

Tymczasem życzymy przyjemnej i efektywnej pracy!

 

Zarezerwuj termin lekcji