Podwijamy rękawy do działania!

Po dość długim, ale bardzo przyjemnym czasie, który spędziliśmy na przygotowaniach naszych salek do zajęć językowych, nadszedł czas na dopieszczenie ich detalami. Wszystko po to, aby naszym uczniom było u nas dobrze, coraz lepiej... :)

/media/galeria/canvas.png

Naszym salkom daleko do surowych, szkolnych pomieszczeń z krzesłami i ławkami. Owszem, są tu tablice, ale uczniowie mogą się tu przede wszystkim swobodnie i wygodnie poczuć na kanapie bądź "rozsiąść" na pufkach. Wiedzę przyswaja się najbardziej efektywnie w naturalnych warunkach. Domowa i ciepła atmosfera z zapachem ciasta w tle, sprzyja temu znakomicie. A nam taka "konstelacja" bardzo odpowiada! Wkrótce dołączymy zdjęcia, a tymczasem wracamy wspomnieniami do jesiennego słońca.

Do zobaczenia w M&M School

 

Zarezerwuj termin lekcji